Kodeks

Kodeks Piłkarza:

1. Staram się być wcześniej przed treningiem aby spokojnie się przebrać i przygotować do zajęć.

2. Pamiętam o odpowiednim stroju piłkarskim oraz o obuwiu piłkarskim dostosowanym nawierzchni, na której będzie odbywać się trening lub mecz.

3. Przed i po zajęciach  pomagam trenerowi przy sprzęcie treningowym.

4. Dbam o  sprzęt treningowy.

5. Podczas zajęć sportowych skupiam się na ćwiczeniach, zabawach i grach, pamiętając żeby nie patrzeć się na rodziców oraz nie rozmawiać z kolegami.

6. Pamiętam o bezpieczeństwie swoim i kolegów w czasie zajęć.

7. Dbam o porządek na obiekcie - szatnie, boisko, korytarz itp.

8. W czasie wolnym również doskonale własne umiejętności piłkarskie.

9. Staram się stosować się do zaleceń dotyczących prawidłowego odżywiania.

10. Jako przyszły piłkarz nie używam wulgarnych i obraźliwych słów, gdyż mam szacunek do siebie i wszystkich osób.

11. Jeżeli nie będę mógł być na zajęciach bądź na meczu czy turnieju zawsze powiadamiam trenera.

12. O wszystkich ważnych sprawach informuję trenera!

PAMIĘTAMY:

PUNKTUALNOŚĆ

KULTURA OSOBISTA

POZYTYWNE NASTAWIENIE :)

10 PRZYKAZAŃ PIŁKARZA

1. Najważniejsza jest drużyna.

2. Wszyscy walczymy razem na całym boisku przez cały mecz,piłka nożna to gra zespołowa.

3. Każdy trening wymaga absolutnej koncentracji, czego nie opanujesz na treningu, to nie może ci się udać w meczu.

4. Myśl zawsze pozytywnie, każdy mecz możesz wygrać, jeśli w to wierzysz.

5. Ciężka praca da ci siłę, odwagę, wiarę i pewność siebie.

6. Obchodź się dobrze z piłką.

7. Nigdy nie trać celu z oczu, piłka musi się znaleźć w bramce przeciwnika.

8. Szanuj przeciwnika, on też ma przyjemność z gry w piłkę nożną.

9. Piłkarz słucha trenera, a piłkarza słucha piłka.

10. Piłka nożna jest naszym przyjacielem.

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości