DYŻURNI W TYM TYGODNIU

Dyżurni podczas treningów, turniejów.

W menu strony pojawiła się nowa zakładka, "Dyżurni",

aby już nie było wątpliwości kto ma dyżur, każdy zawodnik ma obowiązek,

aby się z tym harmonogramem zapoznać oraz go przestrzegać.

Zespoły dyżurujące są po 5,6osób, nawet jeśli nie będzie jednego czy dwóch zawodników w danym dniu na zajęciach

i tak zostanie grupa osób,która sobie z zadaniami poradzi.

Od dziś to zawodnicy informują Trenera kto ma dyżur, a nie odwrotnie!!

Rozpiska jest ciągle aktualizowana.

Podstawowe obowiązki dyżurnego:

- przed treningiem podchodzi do trenera z zapytaniem o potrzebny do treningu sprzęt,pomaga go przygotować

- dyżurni składają i nadzorują zebranie sprzętu po treningu, odpowiadają za jego finalne spakowanie, przeliczenie piłek itd.

- dyżurni są odpowiedzialni za porządek w szatni,jeśli nie są w stanie tego dopilnować sprzątają szatnię z wszelkich śmieci po wyjściu drużyny,

- dyżur obowiązuje od poniedziałku do niedzieli, weekendy - jeśli jest podczas nich rozgrywany jaki mecz, sparing, turniej itd.

- bieżąca pomoc trenerowi przed zajęciami, podczas zajęć i po treningu.

Na razie nie przewiduje się żadnych upomnień oraz sankcji za brak właściwego wypełniania obowiązków dyżurnego bo skoro jesteśmy poważnym zespołem opartym na poważnych i odpowiedzialnych zawodnikach wszystko będzie funkcjonowało jak należy.